Видається з 1995 р.
Ласкаво просимо на сайт журналу "Фінанси України". Сайт знаходиться в дослідній експлуатації.
Увійти | Зареєструватися
АКАДЕМІЯ
ФІНАНСОВОГО
УПРАВЛІННЯ
.


№ 12/2015

№ 12/2015

Fìnansi Ukr. 2015 (12): 7–11

НАУКОВІ ДИСКУСІЇ

ЄФИМЕНКО Тетяна Іванівна1

1ДННУ “Академія фінансового управління”
OrcID ID : https://orcid.org/0000-0002-9163-3959


Тетяна Єфименко: Кризи несуть у собі нові шанси (президент Академії фінансового управління про розвиток державних банків та ефективність держфінансів)


Тетяна Єфименко – екс-заступник Міністра фінансів України і президент Академії фінансового управління, у якій аналізуються перспективи та напрями розвитку фінансового сектору України. І хоча більшість таких рішень сьогодні продиктована залежністю від угод із міжнародними фінансовими донорами, українська фінансова думка збирається в стінах Академії. “Forbes” зустрівся з Тетяною Єфименко в період активного обговорення стратегії розвитку держбанків в Україні. Саме в Академії провідними банкірами українських і закордонних банків, держбанками, представниками Національного банку України та Мінфіну було сформовано рекомендації для уряду щодо майбутнього розвитку держбанків. В інтерв’ю Тетяна Єфименко розповіла про те, яку роль
мають відігравати державні банки в економіці країни, та про стратегію розвитку всього фінансового сектору країни.

Ключові слова:банки, фінанси, державні активи, Мінфін, фінансова криза.

JEL: G01, G18, G20.


Єфименко Т. І. Тетяна Єфименко: Кризи несуть у собі нові шанси (президент Академії фінансового управління про розвиток державних банків та ефективність держфінансів) / Т. І. Єфименко // Фінанси України. - 2015. - № 12. - C. 7-11.

Оригінал cтатті українською мовою (cтор. 7 - 11) ЗавантажитиЗавантажень : 497